Vyresnysis elektronikos dizaino inžinierius

Deeper – išmanius elektronikos prietaisus kurianti Lietuvos įmonė, savo produkciją eksportuojanti į daugiau kaip  50 užsienio šalių. Pirmasis įmonės sukurtas produktas, išmanus sonaras žvejybai, pasiūlė naują požiūrį į tradicinę žvejybą ir greitai sulaukė pripažinimo bei įvertinimo Lietuvoje ir užsienyje. Didžiausioje pasaulyje technologijų parodoje “Consumer Electronics Show 2016” Lietuvoje sukurtas įmonės produktas buvo apdovanotas kaip geriausias inovatyvus  prietaisas bevielių produktų kategorijoje. Šalies prezidentė įmonei yra įteikusi sėkmingiausios aukštųjų technologijų įmonės apdovanojimą, o šiemet “Deeper” tapo antra sparčiausiai augusia įmone Vidurio ir Rytų Europoje bei 8-ta sparčiausiai augusia technologijų įmone EMEA regione pagal kasmet sudaromą prestižinį “Deloitte” reitingą. Inovacijos, pažangūs sprendimai ir aukšta pridėtinė vertė vartotojui – tai pagrindiniai veiklos principai, kuriais vadovaujasi įmonė, kurdama ateities produktus.

Ką teks veikti

Į komandą kviečiame prisijungti patyrusį elektronikos inžinierių. Šioje pozicijoje būsi atsakingas už elektronikos projektavimą (hardware). Kartu su technologijų skyriaus kolegomis:    įterptinių sistemų programuotojais, mechanikos inžinieriais turėsite bendrą tikslą – kurti produktus nuo koncepcijos iki realizavimo.

Pagrindinės elektronikos inžinieriaus atsakomybės bus kurti schemas ir projektuoti plokštes (schematic design ir PCB design). Atlikti prototipų testavimą, paruošti sertifikavimui ir masinei   gamybai.

Kokia patirtis reikalinga

– 3+ metai patirties projektuojant elektroniką.
– Inžinerijos išsilavinimas.
– Ekspertinės žinios EMC/EMI, mažos galios suvartojimo, analoginėje, skaitmeninėje ir aukšto dažnio elektronikoje.
– Motyvacija kurti išmaniuosius elektronikos įrenginius.
– Svarbi patirtis kuriant produktų dizainą nuo koncepcijos iki gamybos (prototipų kūrimo, testavimo, sertifikavimo ir masinės gamybos paleidimo).
– Patirtis dirbant su šiais įrankiais būtų laikoma privalumu: Eagle, Altium, Soliworks PCB.

Mūsų pasiūlymas

Prisijunk prie komandos, nes čia mes:

– Turime bendrą tikslą kurti išmaniuosius pasaulinio lygio produktus.
– Bendraujame neformaliai.
– Taikome motyvacijos priemones priklausančias nuo darbo rezultatų.
– Turime kūrybišką erdvę, kurioje ieškome sprendimų, dalinamės idėjomis, išbandome naujas technologijas.

SUSIDOMĖJOTE?

Prašome atsiųsti savo CV adresu career@deeper.eu. Naudokite temos eilutę “VYRESNYSIS ELEKTRONIKOS DIZAINO INŽINIERIUS”. Atkreipkite dėmesį, kad susisieksime tik su atrinktais kandidatais.